18.10.2019

B Business

Правоохоронці припинили схему нелегального ввезення елітних автомобілів з ОАЕ, - Сарган

Звезда не активнаЗвезда не активнаЗвезда не активнаЗвезда не активнаЗвезда не активна
 

Прокуратурою Автономної Республіки Крим спільно з Головним управлінням по боротьбі з корупцією та організованою злочинністю СБУ ліквідовано злочинний механізм ввезення на територію України елітних автомобілів з іноземною реєстрацією поза митним контролем з метою незаконної реалізації, серед іншого і жителям тимчасово окупованого півострова Крим, повідомила прес-секретар Генпрокурора Лариса Сарган

 

Так, досудовим розслідуванням установлено, що громадянин України купував в Об’єднаних Арабських Еміратах автомобілі, здебільшого марки "Porsche Cayenne" та відправляв до України. Після прибуття таких автомобілів до Одеської митниці, отримувач вантажу (брокерська компанія), відмовлялась від їх отримання на користь вищевказаного громадянина України, проте, в документах зазначала його вже жителем Придністров’я.

Після цього, через одного з приватних нотаріусів м. Києва цей житель Придністров’я оформлював довіреності на кількох осіб, яких уповноважував перевезти вищевказані автомобілі на територію Придністров’я.

 

У подальшому, за сприяння працівників Одеської митниці ДФС автомобілі безперешкодно виїжджали з України до Придністров’я та через короткий час знову в’їжджали до України, проте вже в митному режимі тимчасового ввозу нерезидентом, що давало автомобілям можливість легально перебувати на території України до 1 року.

 

На завершальному етапі злочинної схеми, автомобілі перевозились до спеціально облаштованого приміщення в м. Києві для їх подальшої розборки на запчастини, після чого незаконно реалізовувалися.

 

Такий механізм дозволяв організаторам схеми ввозити автомобілі до України, при цьому, використовуючи "прикриття" їхніх дій працівниками митниці, не сплачувати обов’язкові митні платежі, податки та збори.

 

Прокурорами та оперативниками проведено 11 санкціонованих обшуків, за результатами яких вилучено 3 автомобілі "Porsche Cayenne", 14 двигунів і велику кількість запчастин до автомобілів цієї марки, а також документи, які підтверджують вищевказані обставини.

 

Наразі досудове розслідування триває.

Самые свежие новости на нашем портале будь первым.

 

Быстрые ссылки