15.09.2019

E Explore

Холодницький заявив, що багато кому заважає, та просто так не здасться

Звезда не активнаЗвезда не активнаЗвезда не активнаЗвезда не активнаЗвезда не активна
 

Спеціалізований антикорупційний прокурор Назар Холодницький заявив, що його хочуть підставити.

Про це він сказав виданню «Українські новини», коментуючи інформацію в ЗМІ про те, що справу екс-податківця Станіслава Денисюка використовують проти нього для того, аби підставити.

«Я невигідний ні корупціонерам, ні антикорупціонерам. Бо завжди діяв, дію і буду діяти тільки в рамках законодавства. Принципово, послідовно, наступально, не допускаючи як процесуальних перегинів і зловживань, так і вибірковості й поступливості з політичних мотивів», – сказав Холодницький.

При цьому, він заявив, що не має наміру просто так здаватися.

Раніше ЗМІ повідомили, що у справі про прослуховування Холодницького не була оприлюднена інформація про кримінальне провадження, в рамках якого главу САП поставили на прослуховування.

Йдеться про справу про вимагання хабара з екс-керівника податкової інспекції Харківської області генерала Станіслава Денисюка.

Повідомлялося, що НАБУ оприлюднило кілька розмов із кабінету голови САП, але жодна з них не мала стосунку до цієї справи.

Як повідомляли Українські Новини, ГПУ підозрює Холодницького у розголошенні відомостей досудового розслідування.

Раніше генпрокурор Юрій Луценко підтвердив прослуховування Холодницького НАБУ і Генпрокуратурою. Прослуховування кабінету Холодницького було санкціоновано судом.

НАБУ оприлюднило фрагменти прослуховування Холодницького.

ГПУ взяла зразки голосу Холодницького і призначила експертизу.

Тим часом глава САП пішов у відпустку.

Самые свежие новости на нашем портале будь первым.

 

Быстрые ссылки